Co zawiera oferta biura tłumaczeń w Poznaniu?

Biuro tłumaczeń w Poznaniu jest dynamicznie rozwijającą się firmą, którą tworzy kadra profesjonalistów posiadających bogate doświadczenie zawodowe. Tłumacze otwarci są na potrzeby klientów i realizują stawiane im wymagania. Biuro świadczy usługi najwyższej jakości i wyróżnia się indywidualnym podejściem do każdego przychodzącego klienta, który czuje, że jego sprawa jest najważniejsza a przedstawiana oferta jest dopasowana do jego konkretnych potrzeb.

Biuro tłumaczeń w Poznaniu – oferta

Biuro tłumaczeń w Poznaniu oferuje przekłady pisemne i ustne. Do usług biura należą:

 • Przekłady pisemne i korekty językowe
 • Przekłady ustne i sprzęt konferencyjny
 • Usługi graficzne, transkreacja.

Usługi świadczy grupa wykwalifikowanych specjalistów, wykonująca działania w zakresie doradztwa językowego. W skład kadry wchodzą: tłumacze i korektorzy gwarantujący fachowy przekład nie tylko w przypadku języków europejskich, ale także z wielu języków pozaeuropejskich.

Rodzaj działalności biura tłumaczeń w Poznaniu

Tłumaczenia pisemne należą do głównego fundamentu funkcjonowania biura tłumaczeń w Poznaniu. Przy realizacji tego rodzaju usług tłumacze dysponują bogatym doświadczeniem, znajomością rynku nie tylko polskiego, ale również międzynarodowego. Obszary działalności biura skupiają się przede wszystkim na takich branżach jak:

 • Prawo i administracja
 • Medycyna i farmacja
 • Finanse i bankowość
 • Księgowość, kadry, płace
 • Rolnictwo, leśnictwo
 • Motoryzacja
 • Reklama, marketing
 • Turystyka, wypoczynek
 • Logistyka
 • IT / telekomunikacja
 • Nowoczesne technologie, budownictwo itd.

To jednak zaledwie części oferty, w której można znaleźć wiele innych specjalistycznych dziedzin. Usługi tłumaczenia dotyczą takich języków obcych jak: albański, angielski, arabski, armeński, białoruski, bułgarski, chiński, chorwacki, czeski, duński, estoński, fiński, francuski, grecki, gruziński, hiszpański, islandzki, japoński, koreański, litewski, łotewski, niemiecki, norweski, portugalski, rosyjski, rumuński, serbski, słowacki, szwedzki, turecki, ukraiński, węgierski, wietnamski, włoski.

Tłumaczenia wykonywane w Poznaniu

Specjaliści z biura wykonują tłumaczenia: biznesowe, uwierzytelnione, korekty językowe. Do usług zaliczają się także tłumaczenia ustne, które również cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów.  W jakich obszarach niezbędne są przekłady ustne? Negocjacje biznesowe a także konferencje międzynarodowe, telefoniczne rozmowy z zagranicznymi klientami albo tłumaczenia ustne przysięgłe należą do wydarzeń wymagających wsparcia translatorskiego . Biuro tłumaczeń w Poznaniu oferujemy przekłady, które są niezbędne podczas spotkań biznesowych, oraz poszukiwane przez organizatorów konferencji międzynarodowych i innych spotkań wśród osób posługujących się różnymi językami.

Tłumaczenia biznesowe

Zdobyte doświadczenie i znajomości specjalistycznych zagadnień pozwala na wykonywanie przekładów dla firm o specyficznej terminologii. Najczęściej przedkładane dokumenty to: oferty, prezentacje, umowy, sprawozdania finansowe, skrypty sprzedażowe, biznesplany, dokumenty księgowe, korespondencja handlowa, materiały marketingowe.

Tłumaczenia uwierzytelnione

Biuro tłumaczeń w Poznaniu wykonuje również tłumaczenia przysięgłe, które mogą dotyczyć wszystkich języków europejskich i części pozaeuropejskich. Usługa dotyczy przekładu urzędowych dokumentów np. świadectw, aktów małżeństwa, testamentów, aktów urodzenia, zgonu, pełnomocnictw.Takie czynności wymagają zaangażowania tłumacza przysięgłego. W tłumaczeniu przysięgłym zawarte jest oświadczenie tłumacza potwierdzającego o zgodności z oryginałem, pieczęć urzędowa oraz podpis tłumacza.

Korekty językowe

Priorytetem działalności biura tłumaczeń w Poznaniu jest zapewnienie najwyższej jakość. Każdy tłumacz jest zdania, że przekłady opuszczające biuro, muszą zostać sprawdzone.Takie działania mają na celu sprawdzeniu kompletności tłumaczenia, wykorzystanej terminologii, poprawności danych liczbowych oraz teleadresowych i formatowania tekstu.

Przekłady publikacji

Przekłady tekstów do publikacji a także różnych artykułów to wyjątkowy rodzaj tłumaczeń, poszukiwany przez osoby w przypadku materiałów przeznaczonych do bardzo szerokiego grona odbiorców. Takie tłumaczenia sprawdzają się w tekstach, które są tworzone dla stron internetowych, książek, materiałów reklamowych.

Czym wyróżnia się biuro tłumaczeń w Poznaniu?

Biuro tłumaczeń w Poznaniu cechuje się odpowiedzialnością podczas wykonywania zleconych przekładów. Specjalistom zależy na sukcesie klientów, cenią sobie skrupulatność, dzięki czemu wykonanym tłumaczeniu można w pełni zaufać. Praca zespołowa jest podstawą dobrze wykonanej pracy, kadra tworzy środowisko pracy, które sprzyja uzyskaniu doskonałych rezultatów nie tylko na poziomie indywidualnym ale również zespołowym. Specjaliści cenią sobie relacje z klientami, ponieważ chcą poznać ich oczekiwania. Pozwala to na dostarczenie optymalnych rozwiązań. Każdy z tłumaczy jest otwarty na nowe wyzwania i stara się wspierać klientów. Partnerzy biznesowi mają zapewnioną ochronę danych i wiarygodność przekazanych tłumaczeń.