Samsung QLED 50" Q65T

Telewizor Samsung QLED 50 Q65T to wybór kobiet

Telewizor Samsung QLED 50 Q65T to wybór kobiet właściwego telewizora do domu czy mieszkania jest w dzisiejszych czasach kluczowy – zwłaszcza, że sprzęt ten przestał pełnić rolę środka do oglądania telewizji, a stał się urządzeniem mocno uniwersalnym, na którym gramy w gry konsolowe, odtwarzamy filmy za pośrednictwem serwisów streamingowych, słuchamy muzyki, a często i przeglądamy Internet.

Wybierając go więc, nie możemy iść na kompromisy – wprost musimy zdecydować się na model odpowiednio duży i porządny, który wykorzysta w pełni możliwości dawane mu przez czasy współczesne, będzie odpowiednio duży na potrzeby nasze i pomieszczenia, do którego ostatecznie trafi oraz wyświetli obraz w sposób żywy, jasny i najbliższy rzeczywistości. Istotne też, by nasz wybór padł na markę zaufaną, samą w sobie będącą gwarantem jakości działania i bezawaryjności. Takim telewizorem zdecydowanie potrafi być Samsung QLED 50″ Q65T (qe50q65tauxxh)będący przedstawicielem tegorocznej linii urządzeń popularnego producenta oraz bardzo częstym wyborem klientów naszego sklepu.

Samsung QLED 50″ Q65T – podstawowe informacje

Samsung QLED 50" Q65TSamsung QLED 50″ Q65T jest jednym z najnowszych (data produkcji – 2020 rok) modeli telewizorów koreańskiego producenta sprzętu elektronicznego, stanowiącym odpowiedź na duże zapotrzebowanie związane ze sprzętem wysokiej jakości, dającym wiele możliwości jeżeli chodzi o wyświetlanie obrazu w połączeniu z integracją z innymi urządzeniami zarządzającymi domem użytkownika, ale nie tylko. Eksperci z naszego sklepu zwracają szczególną uwagę na obecność w nim takich funkcji, jak remote access, która pozwoli przenieść biuro do domu i bezprzewodowo wyświetlać obraz z komputera na ekranie telewizora (wygodnie i bez potrzeby podejmowania się skomplikowanych operacji, które nie zawsze by się sprawdzały), ale też Quantum HDR, która pozwoli wzmocnić kontrast kolorów, w świetny sposób prezentując najmniejsze detale wyświetlane na ekranie. To właśnie kolory, w stu procentach natężone – niezależnie od jasności – sprawiają, że telewizor potrafi zachwycić, zarówno przy pierwszym kontakcie z nim, jak i przy każdym kolejnym. Samsung QLED 50″ Q65T został wyposażony w kilka przydatnych funkcji, które zwiększają jego użyteczność w codziennej eksploatacji. Zaliczyć można do nich:

  • Opcję MultiView – dzięki tej funkcji właściciele telewizora są w stanie wyświetlać na nim dwa różne rodzaje treści, dzieląc go na dwie części. W takiej opcji na jednej z nich wyświetlona zostanie treść właściwa, a w obrębie drugiej – ta pochodząca chociażby ze smartfona. Dzięki temu klienci, którzy zaopatrzą się w ten telewizor nie muszą odrywać od niego wzroku, by spojrzeć na coś w swoim telefonie.
  • Tryb Ambient – dzięki trybowi Ambient telewizor jest w stanie dostosować się do przestrzeni tuż za nim. W trybie bezczynności będzie zatem imitował ścianę (co sprawdza się doskonale, zwłaszcza przy niemal bezramkowym designie) z elementami, w tym zdjęciami, które nasi klienci sami wybiorą.
  • Panel SmartThings – dzięki temu telewizorowi i pilotowi znajdującemu się w zestawie, nasi klienci mogą zarządzać swoim inteligentnym domem. Ten model jest w stanie połączyć się z wieloma urządzeniami, jak robot sprzątający, lodówka czy system oświetlenia. Dzięki temu będzie mógł stać się prawdziwym centrum dowodzenia całym lokum.
  • Nagrywanie na USB – telewizor potrafi na bieżąco nagrywać wyświetlany przez siebie obraz na nośniki USB – po to, aby nigdy niczego nie przegapić. Nawet gdy nie ma nas w domu.
  • Dotknij i Wyświetl – Samsung QLED 50″ Q65T pozwala na błyskawiczne przeniesienie obrazu wyświetlanego przez smartfon na ekran tegoż telewizora. Wystarczy zaledwie jedno stuknięcie w ekran, by wyświetlić spersonalizowane treści wprost z tego niewielkiego urządzenia.

Samsung QLED 50″ Q65T – główne zalety

Zastosowanie technologii Quantum Dot, dzięki której telewizor wyświetla obraz w bardzo dobrej jakości, ze świetnym odwzorowaniem kolorów – niezależnie od jasności.
Bogactwo funkcji dodatkowych – telewizor ten został wyposażony w funkcje, które nie są zaledwie dodatkiem, ciekawostką i czymś, czym nasi klienci chwaliliby się przed naszymi znajomymi, by zaraz po tym o tym zapomnieć. Są za to funkcjonalnościami, po które rzeczywiście będą sięgali w czasie codziennego użytkowania, a bez których dalszego życia nie byliby w stanie sobie wyobrazić.
Rozmiar idealnie wpasowujący się we współczesne standardy – 50 cali to rozmiar pozwalający na wszystko, a jednocześnie nieprzytłaczający. Doskonale radzi sobie z wyświetlaniem obrazu w rozdzielczości Ultra HD 4K, która wciąż jest melodią (coraz mniej odległej) przyszłości, co sprawia, że telewizor ten jest wyborem przyszłościowym. Bogactwo złącz – aż 3 złącza HDMI oraz 2 USB pozwalają maksymalnie wykorzystać wszystkie źródła obrazu, jakimi nasi klienci dysponują we własnym domu. Bezramkowy design, dzięki któremu klienci, którzy decydują się na wybór tego telewizora oglądają nie samo urządzenie, a wyłącznie obraz, który jest wyświetlany za jego pośrednictwem. Sam telewizor wygląda lekko i nowocześnie, co uczyni go świetnym “meblem” – zwłaszcza w towarzystwie trybu Ambient, który pozwoli mu zlać się z otoczeniem podczas jego bezczynności.