pocałunek z języczkiem

Jak się całować z języczkiem?

pocałunek z języczkiemPocałunek z języczkiem to etap w związku, kiedy przekracza się pierwszy próg intymności. Uczucie jakie łączy dwie osoby, staje się tak mocne, że postanawiają pocałunki w formie tzw. dziubków zamienić na pocałunek bardziej namiętny, czyli z języczkiem. Strach przed pierwszym pocałunkiem z języczkiem jest bardzo duży. My poradzimy jak to zrobić, aby druga połówka pocałunku nie domyśliła się, że robisz to pierwszy raz. 

JAK SIĘ CAŁOWAĆ ! 🙂

Jeżeli chcesz pocałować tak, aby druga osoba poczuła się wyjątkowo i zapamiętała pocałunek na długo, to przeczytaj nasz poradnik “jak się całować“. Został on opracowany na długoletnich badaniach nad satysfakcji z pocałunku. Miłego czytania.

Krok 1: ustal partnera do całowania z języczkiem

Ogólnie najlepiej jest całować się z języczkiem z kimś, kto również chce to z Tobą robić. Może to ktoś, kogo kochasz? A może ktoś, z kim się spotykasz? A może słodki chłopak, z którym zgodziłaś się spotkać w kinie? To nie ma znaczenia! Partner w całowaniu powinna być osoba, której język chcesz poczuć w ustach :-).

Krok 2: Wybierz miejsce całowania

jak się całowaćZ własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że tylny rząd kina jest w porządku. Ale możesz spróbować wszędzie: łąkę z kwiatami, boisko sportowe z pustymi trybunami, ganek przed domem, ławka w parku itp. Niektóre miejsca nie są zalecane do takiego pocałunku. Gdzieś gdzie śmierdzi, czujesz na sobie wzrok osób, które Cię krępują czy miejsca publiczne, w których taki pocałunek może być niestosowny (miejsca kultu religijnego). Innymi słowy, upewnij się, że czujesz się komfortowo i masz odpowiednią prywatność.

Krok 3: Znajdź usta partnera

Jest to kluczowe, ponieważ nie chcesz ominąć jego (jej) ust i skończyć wbijaniem języka w nozdrze lub gałkę oczną. Śmiejesz się, ale na pewno tak się stało, kiedy zamkniecie oczy i zaczniecie się do siebie zbliżać.

Krok 4: Rozgrzej się lekkimi muśnięciami i dziubkami

Musisz chodzić, zanim będziesz mógł biegać, i musisz regularnie całować, zanim będziesz mógł pocałować się z języczkiem. Uczucie języka inne osoby w Twoich ustach może być na początku dyskomfortowe, więc warto się powoli rozgrzać przed ta chwilą. Ogólnie najlepszą praktyką jest zacząć od czegoś miłego, na przykład delikatnego dotyku ramienia i lekkich muśnięć ustami.

Krok 5: Oprzyj się na ustach

Najlepiej robić to powoli, aby nie uderzać się w czoło lub nos partnera i nie powodować nieprzyjemnych sytuacji. Całowanie powinno być powolne i bez pośpiechu.

Krok 6: Powoli rozsuń usta

Zanim wsuniesz język w ust partnera, powinieneś(aś) powoli, delikatnie rozchylać usta, aby wiedział, czego się spodziewać. Nikt nie lubi być zaskakiwanym. Jeżeli widzisz, że Twój partner nie ma nic przeciwko to powoli swoimi ustami rozchylasz usta partnera.

Krok 7: Umieść końcówkę języka w ustach partnera

Tak zaczyna się francuska część tego pocałunku. Twój język jest większy, niż myślisz, i może być tak, że usta partnera są mniejsze, niż się wydaje, więc powinieneś zacząć od umieszczenia tylko odrobiny języka w jego(jej) ustach.

Krok 8: Zmieniaj ruchy i nacisk języka

francuski pocałunekZwiększ swoje ruchy: wsuń trochę języka do ust, a następnie spróbuj powoli wsuwać trochę więcej. Ale nie miej otwartych ust przez cały czas (to niegrzeczne i będziesz ślinić się). Zamiast tego pomyśl o dwóch językach razem uniesionych w tańcu – nie dominuj w ustach partnera, ale pozwól dwóm językom współpracować. Jeśli potrzebujesz oddechu (choć całując powinieneś oddychać przez nos), cofnij język i zagryź wargę partnera. To mega seksowny ruch, który sprawi, że będą błagać o więcej.

Krok 9: Całuj tak długo, jak długo oboje chcecie

Nie ma żadnych zasad, jak długo powinien trwać pocałunek z języczkiem. Może masz tego dość już po 10 sekundach. W porządku! Może całujesz się tak długo, że boli cię szczęka. Ojej! Ale to też dobrze 😉

Krok 10: Odsuń się i uśmiechnij się się do partnera

Miło jest się uśmiechać. To uspokaja partnera, że miło spędziłeś czas … i dajesz mu znać, że następnym razem jak się spotkacie, będziesz znów gotowy(a) do pocałunku.

ABY POCAŁUNEK Z JĘZYCZKIEM ZAKOŃCZYŁ SIĘ SUKCESEM 

  • poruszaj się z osobą, którą całujesz;
  • reaguj na sygnały partnera;
  • całuj wyłącznie osoby, z którą łączą cię uczucia;
  • nie komentuj pocałunku jak skończycie;
  • nigdy nie wkładaj od razu całego języka;

Całowaniem z językiem

 

tagi : całowanie z językiem https://www.kobietopolis.pl/jak-sie-calowac-z-jezyczkiem/, jak się całować z języczkiem poradnik, jak się całuje z językiem zapytaj, jak się całować z językiem zapytaj, pierwsze całowanie, jak się całować z dziewczyną, całowanie zapytaj, jak dobrze całować, jak się całować bez języka