pocałunek z języczkiem

Jak się całować z języczkiem?

Pocałunek z języczkiem to etap w związku, kiedy przekracza się pierwszy próg intymności. Uczucie jakie łączy dwie osoby, staje się tak mocne, że postanawiają pocałunki w formie tzw. dziubków zamienić na pocałunek bardziej namiętny, czyli z języczkiem. Strach przed pierwszym pocałunkiem z języczkiem jest bardzo duży. My poradzimy jak się całować z języczkiem, aby druga połówka pocałunku nie domyśliła się, że robisz to pierwszy raz. 

JAK SIĘ CAŁOWAĆ ! 🙂

pocałunek z języczkiem

Jeżeli chcesz pocałować tak, aby druga osoba poczuła się wyjątkowo i zapamiętała pocałunek na długo, to przeczytaj nasz poradnik “jak się całować”. Został on opracowany na długoletnich badaniach nad satysfakcji z pocałunku. Miłego czytania.

Krok 1: ustal partnera do całowania z języczkiem

Ogólnie najlepiej jest całować się z języczkiem z kimś, kto również chce to z Tobą robić. Może to ktoś, kogo kochasz? A może ktoś, z kim się spotykasz? A może słodki chłopak, z którym zgodziłaś się spotkać w kinie? To nie ma znaczenia! Partner w całowaniu powinna być osoba, której język chcesz poczuć w ustach :-).

Krok 2: Wybierz miejsce całowania

jak się całowaćZ własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że tylny rząd kina jest w porządku. Ale możesz spróbować wszędzie: łąkę z kwiatami, boisko sportowe z pustymi trybunami, ganek przed domem, ławka w parku itp. Niektóre miejsca nie są zalecane do takiego pocałunku. Gdzieś gdzie śmierdzi, czujesz na sobie wzrok osób, które Cię krępują czy miejsca publiczne, w których taki pocałunek może być niestosowny (miejsca kultu religijnego). Innymi słowy, upewnij się, że czujesz się komfortowo i masz odpowiednią prywatność.

Krok 3: Znajdź usta partnera

Jest to kluczowe, ponieważ nie chcesz ominąć jego (jej) ust i skończyć wbijaniem języka w nozdrze lub gałkę oczną. Śmiejesz się, ale na pewno tak się stało, kiedy zamkniecie oczy i zaczniecie się do siebie zbliżać.

Krok 4: Rozgrzej się lekkimi muśnięciami i dziubkami

Musisz chodzić, zanim będziesz mógł biegać, i musisz regularnie całować, zanim będziesz mógł pocałować się z języczkiem. Uczucie języka inne osoby w Twoich ustach może być na początku dyskomfortowe, więc warto się powoli rozgrzać przed ta chwilą. Ogólnie najlepszą praktyką jest zacząć od czegoś miłego, na przykład delikatnego dotyku ramienia i lekkich muśnięć ustami.

Krok 5: Oprzyj się na ustach

Najlepiej robić to powoli, aby nie uderzać się w czoło lub nos partnera i nie powodować nieprzyjemnych sytuacji. Całowanie powinno być powolne i bez pośpiechu.

Krok 6: Powoli rozsuń usta

Zanim wsuniesz język w ust partnera, powinieneś(-aś) powoli, delikatnie rozchylać usta, aby wiedział, czego się spodziewać. Nikt nie lubi być zaskakiwanym. Jeżeli widzisz, że Twój partner nie ma nic przeciwko to powoli swoimi ustami rozchylasz usta partnera.

Krok 7: Umieść końcówkę języka w ustach partnera

Tak zaczyna się francuska część tego pocałunku. Twój język jest większy, niż myślisz, i może być tak, że usta partnera są mniejsze, niż się wydaje, więc powinieneś zacząć od umieszczenia tylko odrobiny języka w jego(jej) ustach.

Krok 8: Zmieniaj ruchy i nacisk języka

francuski pocałunekZwiększ swoje ruchy: wsuń trochę języka do ust, a następnie spróbuj powoli wsuwać trochę więcej. Ale nie miej otwartych ust przez cały czas (to niegrzeczne i będziesz ślinić się). Zamiast tego pomyśl o dwóch językach razem uniesionych w tańcu – nie dominuj w ustach partnera, ale pozwól dwóm językom współpracować. Jeśli potrzebujesz oddechu (choć całując powinieneś oddychać przez nos), cofnij język i zagryź wargę partnera. To mega seksowny ruch, który sprawi, że będą błagać o więcej.

Krok 9: Całuj tak długo, jak długo oboje chcecie

Nie ma żadnych zasad, jak długo powinien trwać pocałunek z języczkiem. Może masz tego dość już po 10 sekundach. W porządku! Może całujesz się tak długo, że boli cię szczęka. Ojej! Ale to też dobrze 😉

Krok 10: Odsuń się i uśmiechnij się się do partnera

Miło jest się uśmiechać. To uspokaja partnera, że ​​miło spędziłeś czas… i dajesz mu znać, że następnym razem jak się spotkacie, będziesz znów gotowy(a) do pocałunku.

ABY POCAŁUNEK Z JĘZYCZKIEM ZAKOŃCZYŁ SIĘ SUKCESEM

  • poruszaj się z osobą, którą całujesz;
  • reaguj na sygnały partnera;
  • całuj wyłącznie osoby, z którą łączą cię uczucia;
  • nie komentuj pocałunku jak skończycie;
  • nigdy nie wkładaj od razu całego języka;

Całowaniem z językiem

tagi : całowanie z językiem https://www.kobietopolis.pl/jak-sie-calowac-z-jezyczkiem/, jak się całować z języczkiem poradnik, jak się całuje z językiem zapytaj, jak się całować z językiem zapytaj, pierwsze całowanie, jak się całować z dziewczyną, całowanie zapytaj, jak dobrze całować, jak się całować bez języka